Adsl Başvuru ve Kurulum Hiz.

ADSL Nedir?
ADSL ( Asimetrik Sayısal Abone Hattı ) Asymmetric Digital Subscriber Line sözcüklerinin baş harflerinden oluşan ADSL, mevcut telefonlar için kullanılan bakır teller üzerinden yüksek hızlı veri, ses ve görüntü iletişimini aynı anda sağlayabilen bir modem teknolojisidir.

 


ADSL'in Sağladığı Avantajlar

ADSL ile yüksek hızda kesintisiz internet erişimi, hem de sabit ücretle kullanıcıların hizmetindedir. Üstelik, kullanıcılar aynı telefon hattı üzerinden aynı anda telefonla konuşma imkanına sahiptirler.
Genellikle İnternet ihtiyaçlarını dial-up bağlantı (maksimum hız 56Kbps) ile sağlayan küçük ve orta ölçekli işletmeler düşük hız ve yüksek fatura gibi problemlerle karşılaşıyorlardı. ADSL, yeni bir telefon hattı çekilmeden, mevcut telefon hattı üzerinden hizmet vermekte olup,  analog dial-up bağlantıya göre hem hız, hem de teknolojik üstünlüklere sahiptir.

 

Yüksek Hızda İnternet Erişimi

ADSL, İnternet kullanıcılarına minimum 1024 Kbps (1 Mbps), maksimum 8192 Kbps (8 Mbps) arasında mevcut tarifelerde alternatif hız seçenekleri sunar.

24 Saat Kesintisiz Bağlantı

ADSL, Internet kullanıcısına sürekli bağlantı olanağı sağlar...
Aynı Telefon Hattı Üzerinden Konuşma
ADSL, Internet kullanıcısına aynı telefon hattı üzerinden ikinci bir telefon hattına gerek kalmadan aynı anda konuşma olanağı sağlar.

Size Özel Hat

ADSL ile İnternet kullanıcıları kendilerine ayrılmış olan özel bant genişliğini kullanırlar. İnternete erişirken hattın meşgul olması ya da hızda azalma gibi bir durum söz konusu olmaz.

Sayısal Teknoloji

ADSL, İnternet kullanıcılarına sayısal teknolojinin sağladığı tüm olanakları sunar.İnternete bağlanamama, kesinti, hızda azalma gibi durumlar ortadan kalkar.

Sabit Ücret

ADSL, Internet kullanıcısına sabit ücretle Internet erişimi sağlar...

Güvenli Internet Erişimi

ADSL, Internet kullanıcısına güvenli Internet erişimi sağlar... ADSL’de, Kablo TV’deki paylaşımlı bant aralığı üzerinden Internet erişiminde söz konusu olan güvenlik risklerinin hiç biri yoktur.
 

Denizli Bilgisayar  olarak:

Modemlerin senkronizasyonu, bilgisayarların ayarları , modemlerin ayarları , IP kontrolü, hız proplemi, E-mail kurulumu, ADSL Modem Güvenliği gibi genel Adsl sorunlarına hızlı ve kalıcı çözümler sunuyoruz.