MICROSOFT T5D-02714 OFFICE 2016 TÜRKÇE KUTULU OFİS PROGRAMLARI

Microsoft

₺1.499,00 KDV Dahil

ORİJİNAL ÜRÜN, DİSTRİBÜTÖR GARANTİLİ

Ürün Hakkında

Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook programları ile işyerinizde ve evinizde kusursuz bir bilgi işlem deneyimi yaşamanızı sağlayarak hayatınızı kolaylaştıracak   Microsoft Office 2016 Home and Business Türkçe Kutu Lisans 

Kutu Lisans: Ürün kutu lisanslıdır. Aynı anda en fazla 1 adet bilgisayarda kullanılabilinir. Yazılım başka bir bilgisayara taşınabilir.  

 

• Tam sürüm yüklenebilen Word, Excel, PowerPoint, Outlook ve OneNote

• OneDrive ile bulut depolama alanında dosyalarınızı saklama

• Her zaman yeni yükseltme ve güncelleme imkanı

 

OneDrive bulut 

Office Ev ve İş 2016, yeni sürümüyle, daha hızlı ve modern yapısıyla ve Outlook’un güçlü özellikleri ile (email, takvim, kontaklar) zaman kazandırır. Bununla birlikte, dökümanlarınızı OneDrive bulut depolama alanında saklayıp istediğiniz yerden erişim sağlayabilirsiniz.

 

Neler içerir?

• Tam sürüm yüklenebilen Word, Excel, PowerPoint, Outlook, ve OneNote uygulamalarının 2016 versiyonları

• Sadece 1 bilgisayar için, ticari ya da tüketici kullanımı

• Windows 7 veya sonraki işletim sistemlerine uygun

• Tüm OneDrive kullanıcıları için, belgelerini kolaylıkla OneDrive bulut depolama alanına yedekleme imkanı

 

Office 2016, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, ve Outlook gibi en sevdiğiniz Office uygulamalarının en güncel ve iyi versiyonlarıyla birlikte gelir.

 

 

Office 2016'nın verimlilik araçlarını kullanmanız için çok iyi bir teknoloji kullanıcısı olmanıze artık gerek yok. Tüm uygulamaları daha hızlı ve kolay kullanabilmeniz için yeni akıllı araçlar eklendi.

Takım çalışması için oluşturuldu.

Word, PowerPoint veya OneNote aynı belge üzerinde anlık olarak çalışabileceğiniz, paylaşabileceğiniz ve düzenleme yapabileceğiniz birlikte çalışma araçlarıyla geliyor.İster aynı odadaki, isterseniz de başka bir ülkedeki takım arkadaşınızla aynı belge üzerinde eş zamanlı olarak çalışabileceksiniz.

 

Outlook ile e-postalarınızı düzenleyin, toplantılarınızı planlayın ve kişilerinizi güncelleyin.

Yeni Outlook'da Gelen kutunuz her zaman güncel. Geliştirilmiş Konuşmalar özelliği benzer konulu e-postaları çok daha iyi düzenlerken, tüm e-postaları en doğru konuşma grubuna aktarıyor. Ayrıca e-postalarınızın eklentilerini çok daha çabuk ve iyi yönetebileceksiniz.

 

Word ile harika dokümanlar oluşturun, zenginleştirin ve paylaşın.

Şimdi takımınızla birlikte çalışma ve çalışmalarınızı paylaşmak çok kolay. Yeni Word aynı anda birden fazla kişinin aynı doküman üzerinde değişiklik yapmasına ve çalışmasına olanak sağlıyor. – bunu yaparken ister aynı odada olun, isterseniz de farklı yarımkürelerde. Ve Word’un bulut entegrasyonu dokuman paylaşmayı çok kolay hale getiriyor.

 

 

Excel ile verilerinizi yeni ve farklı yollarla analiz edin ve görselleştirin.

Yeni Excel ile rakamları anlamlandırın. Pivot Tablo Dilimleyicisi büyük verilerinizi şekillendirecek yeni yollar bulmanıza yardımcı olurken, Önerilen Grafikler verilerinizi en iyi anlatacak grafikleri tavsiye eder. Tahmin Sayfası otomatik olarak veri trendlerini tarar ve bunları anlamlı grafikler ve tablolara dönüştürür.

OneNote ile düşüncelerinizi kendi dijital not defterinizde tutun.

Tüm cihazlarınızdan erişebileceğiniz dijital not defterleriniz ile fikirlerinizi oluşturun, düzenleyin ve paylaşın. Güçlü arama motoru ile notlarınız içinde istediğiniz her şeyi hızlıca bulun.

OneDrive Office 365 ile kullanıcı başına 1 TB bulut depolama alanına sahip olursunuz

Böylelikle resimlerinize ve belgelerinize her yerden ve tüm cihazlardan erişebilirsiniz.

Çevrimiçi Office

OneDrive hesabınızla uyumlu Office Online yardımıyla Mac ya da PC’nizden uzakta olsanız bile internete bağlı diğer tüm cihazlardan Word, Excel, PowerPoint ve OneNote dosyalarınıza erişebilir, görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Office Ev & İş 2016 nedir?

1 Windows Bilgisayara (7, 8 or later) yüklenebilen Office Ev ve İş paketinin en güncel versiyonudur. Ev ve İş Outlook, Word, Excel, PowerPoint and OneNote uygulamalarının Office 2016 versiyonlarını içerir

Office 2016 paketleri ile Office 365 Abonelikleri arasındaki fark nedir?

Office Ev & İş 2016, Outlook, Word, Excel, PowerPoint ve OneNote uygulamalarını içerir; İşte ve evde kullanmakta olduğunuz 1 adet Windows bilgisayarda kurulmak üzere tek seferlik alınan Office paketidir. Office 365 Bireysel ve Office 365 Ev daha fazla Office uygulaması içerir (Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access) Bunun yanında internet üzerinden erişilebilinen, OneDrive çevrimiçi depolama ve 60'dan fazla ülkede kullanılabilen aylık Skype arama hizmetlerini içerir. Office 2016 paketlerinden farklı olarak Office 365 abonelikleri PC'lerde, Mac'lerde, Windows tabletlerde ve iPad®'lerde kullanılabilir. Office 365 planları yıllık abonelikler şeklinde satılmaktadır.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.