Network ve İnternet Çözümleri

Network sistemleri sayesinde ofisinizde, evinizde kullandığınız yazıcı, tarayıcı gibi çevre ürünlerini, dosyalarınızı diğer network kullanıcılarıyla ortaklaşa kullanabilirsiniz.Network, veri, yazılım ve ekipman paylaşımıdır. Küçük bir ağ iki bilgisayardan oluşabileceği gibi, büyük bir ağ binlerce bilgisayar, fax-modem, cd-rom sürücü, printer ve bunun gibi ekipmanlardan oluşabilir.

Ethernet standartları geçerli bir networkün oluşturulma şeklini belirler. Unutulmaması gereken eğer kurulumunuz standartlara uygunsa networkünüz çalışacaktır. Burada probleme neden olacak belli başlı birkaç şey, yanlış kablolama, kablo uzunluğunun sınırı geçmesi ve fazla kullanıcının bulunmasıdır.

Networkünüzü planlarken bu standartları takip ederek networkünüzü daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.Yada siz çayınızı yudumlarken biz sizin yerinize yapalım..

 

Network altyapılarının dizaynı, oluşturulması, uygulamaya geçirilmesi, güvenliğinin sağlanması, bakımının yapılması, performansının optimize edilmesi ve sorunların giderilmesi hizmetlerini sunuyoruz.

Network Çözümlerimiz

»      Local Area Network (LAN) Sistemleri Kuruluşu 
»      Wide Area Network (WAN) Sistemleri Kuruluşu
»      Yapısal Kablolama
»      Internet Güvenlik Sistemleri
»      TCP/IP Network Tasarımı
»      Destek Anlaşmaları ve Out Source Hizmeti
»      Veriler (Data'lar)
»      Güvenlik Donanım ve Yazılımları
»      Kablolu, kablosuz ağ yazıcısı kurulumu ve konfigürasyonu