Notebook, Yazıcı Onarımı

Notebook tamiri ve notebook onarımı konularında uzman ekibimiz size en kısa zamanda arızalı notebook'unuza doğru teşhisi koyarak bilgi vermektedir. Teknik servisimizde her marka ve model notebook için garantili; tamir, bakım, servis, onarım ve upgrade hizmetleri verilmektedir.

Notebook Arıza Tespiti ve Onarımı

Notebook tamiri ve notebook onarımı konularında uzman ekibimiz size en kısa zamanda arızalı notebookunuza doğru teşhisi koyarak bilgi vermektedir. Teknik servisimizde her marka ve model notebook için garantili; tamir, bakım, servis, onarım ve upgrade hizmetleri verilmektedir. Notebook arıza tespiti firmamız tarafından yapılmakta ve müşteriden onay alındıktan sonra notebook onarımına geçilmektedir.

Müşteriye fiyat ve arıza bilgisi verildikten sonra tamirin onaylanması durumunda notebook tamir işlemi gerçekleştirilmektedir. Tamirin onaylanmaması durumunda notebook müşteriye iade edilmektedir.

Notebook Adaptörleri

Firmamızda her marka notebook için satışa hazır orjinal ve muadil (yan sanayi) notebook adaptörleri bulabilirsiniz.

Yazıcı tamiri, 

Marka bağımsız arızalı ürünleriniz işyeri veya evinizden teslim alınır. En kısa sürede ücretsiz olarak arızası belirlendikten sonra yazıcınız hakkında hazırlanmış rapor size sunulur. Onaylamanız dahilinde yazıcınızın onarımı yapılır, onaylanmayan yazıcıdan herhangi bir arıza tesbit ücreti talep edilmez.

yazıcı onarım ve yedek parça temini, almış olduğunuz hizmete ve yedek parçaya garanti kapsamında hizmet verilecektir.

Marka ve parça sorunu olmaksızın tüm ihtiyaç duyulan malzeme temin edebilmektedir. Tüm verilen ürünler garantilidir.