Servis Hizmetlerimiz

Denizli Bilgisayar  Destek Hizmetleri...         

Denizli Bilgisayar, küçük ve orta ölçekli firmaların sürekli değişen Bilgisayar Sistemleri ihtiyaçlarını karşılayarak, her türlü çevre birimleri satışını yapmakta, satış sonrası desteğini vermektedir. Günlük çözümlerden ziyade, geleceğe yönelik ve geniş bir vizyonla planlanan kalıcı yatırımların kurumsal verimlilik bakımından önemini bilmekte ve bu bilinçle bilişim hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız. Denizli Bilgisayar kendi alanında deneyimli takım arkadaşlarımızla, bilgisayar sistemlerinizde oluşacak problemlere yerinde ve hızlı müdahaleler yaparak, olası problemleri en az zararla atlatmanıza yardımcı olmaktadır. Firmanız için önem taşıyan bilgilerin yedeklenmesi, yedeklerin ihtiyaç halinde yüklenmesi, kaybolan bilgilerinizin kurtarılması, yerinde teknik servis hizmeti, notebook tamiri, adsl kurulum v.b hizmetlerimizi siz değerli iş ortaklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda vermekteyiz.

Bilgi İşlem Teknik Destek ve Bakım hizmetlerinde temel felsefemiz;

   
»     Problemlere en kısa sürede çözüm bularak işlemlere hız kazandırılması,
   »     Arızalara konusunda uzman ve sertifakalı teknik elemanlarımızla müdahale edilmesi,
   »     Müşteri çağrılarının Internet ortamından da alınabilmesi
   »     ve arıza takibinin yine Internet ortamından yapılarak iletişim trafiğinin en aza indirilmesi ile,

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır..

Sözleşmeli Periyodik Bakım ve Teknik Servis Hizmetleri

         Denizli  Bilgisayar ile periyodik teknik bakım sözleşmesi bulunan kurumlar için geçerlidir.Bu sözleşmede verilecek olan hizmetler tamamen bizden teknik destek talebinde bulunan kurum tarafından belirlenecektir.Oluşan teknik destek talebi tarafımızdan incelenecek ,öneriler sunulucak ve nihayet son tabloya uygun bir teklif ve çizelge ilgili kuruma verilecektir.

Koruyucu Periyodik Bakım

       Meydana gelebilecek arızaları önlemek, cihazların ömrünü uzatmak ve daha verimli çalışmayı sağlamak amacıyla periyodik yapılan müdahale ve kontrollerdir.
Periyodik bakımda yapılan işler:
 »     Ana ve alt ürünlerin iç ve dış temizliği
 »     Bağlantı kontrolleri
 »     Fonksiyon testleri
 »     Disk temizleme
 »     Virüs kontrolü
 »     Verimi artırmaya yönelik ayarlamalar.
 »     Yapılan işler müşteriye rapor edilir ve onay alınır. Periyodik bakım sıklığı üretici firma önerilerine uygun olarak, cihazların bulundukları ortama, çalışma durumuna, müşteri isteğine göre ayarlanır.

Montaj/Kurulum/Altyapı

        Teknik destek talep eden kurum tarafından satın alınan  ürünlerin müşteriye teslim edilmeden önce muayene edilmesi, parça montajı, yazılım ve donanım kurulumları, kullanıcı ayarlarının yapılması hizmetleri şirketimiz tarafından sağlanmaktadır.

Garanti Hizmetleri

        Sözleşmeli Bakım ve teknik servis hizmetleri başlığı altında açıklanan hizmetler, satış sözleşmesinde belirtilen şekilde marka bağımsız olarak yerine getirilmektedir.